• Wpisów: 1313
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 5 godzin temu
  • Licznik odwiedzin: 127 046 / 2109 dni
 
kimib
 

Więzień labiryntu (2014)


7601693.3.jpg


Nastoletni Thomas zostaje uwięziony na polanie ogrodzonej wysokim, betonowym murem.
Podobnie jak pozostali uwięzieni w Strefie, nie pamięta niczego z dotychczasowego życia, ani jak się tu znalazł.

Przywódcą grupy jest Alby (Aml Ameen), który trafił do Labiryntu jako pierwszy. Przez miesiąc był sam, nie mając pojęcia, gdzie jest i nie mogąc liczyć na jakąkolwiek pomoc. Potem zaczęli dołączać do niego kolejni chłopcy. W ciągu trzech lat stworzyli społeczność, w której każdy pełni określoną funkcję. Rolą zwiadowców jest badanie Labiryntu. Thomasowi Labirynt i Strefa wydają się w jakiś niezrozumiały sposób znajome. W dodatku łączy go niejasna więź z przybyłą miesiąc po nim do obozu Teresą (Kaya Scodelario). Pierwsza w Strefie dziewczyna przynosi ze sobą tajemniczą notatkę.

*************************

Próba Ognia (2015)

trhrwid35qok.jpg


Po ucieczce z labiryntu Thomasa oraz resztę Streferów czeka nowe wyzwanie. Muszą oni w ciągu dwóch tygodni przejść przez najbardziej zniszczoną część Ziemi.

*********************

Pasażerowie (2016)


Passengers.jpgAkcja rozgrywa się na statku kosmicznym, który transportuje tysiące ludzi do odległej kolonii. Przez usterkę komory snu jeden z pasażerów imieniem Jim Preston budzi się 90 lat przed innymi. Będzie musiał poradzić sobie ze starzeniem się i śmiercią w samotności, więc decyduje się obudzić drugiego pasażera – dziennikarkę imieniem Aurora.

****************

Więzień labiryntu: Lek na śmierć | Zwiastun (2018)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.